چه کسی به عنوان فرماندار برتر خوزستان انتخاب می شود؟

برای انتخاب برترین ها در هر رشته یا رسته به مؤلفه های مختلفی نیاز هست.
برای شناسایی این شاخص ها باید به آمار و ارقام و کارنامه ی افراد در دوران تصدی پست ها و مناصب نگاهی ویژه داشت.
از طرف وزارت کشور و استانداری ها سالی یکبار فرمانداری ها مورد ارزیابی قرار می گیرند و درصد پیشرفت موجب ارتقای رتبه فرمانداری می گردد.
سال گذشته که دکتر محمد پاکدل سکان فرمانداری آغاجاری را در دست داشت این فرمانداری با ۳۳درصد پیشرفت نسبت به سال قبل در ارزیابی عملکرد فرمانداری های استان جز دو فرمانداری برتر استان خوزستان انتخاب و معرفی شد و امسال نیز که فرمانداری مسجدسلیمان را عهده دار است با ۴۷/ ۲۱درصد پیشرفت در ارزیابی عملکرد نسبت به سال قبل جزء سه فرمانداری برتر استان از لحاظ پیشرفت در ارزیابی عملکرد قرار گرفته است.
با این تفاسیر محمد پاکدل تنها فرمانداری است که با حضورش در شهرستانهای مختلف توانسته است دو سال متوالی آن فرمانداری را ارتقا چشمگیری دهد و بیشترین درصد پیشرفت را داشته باشد و در هر دوسال جزء سه فرماندار برتر استان باشد.
راز موفقیت ایشان مردمداری ، تکریم ارباب رجوع، پیگیری های مجدانه و شبانه روزی ، تحصیلات کاملا مرتبط با حوزه کاری(دکتری علوم سیاسی) ، رویکرد اجرایی ، تعامل بسیار خوب با مجموعه مدیریتی و مسئولین شهرستان، فراجناحی عمل کردن و پرهیز از باند بازی و جناح بازی ، حضور مستمر بین مردم ،حضور مستمر و شبانه روزی درمحل کار ،جذب سرمایه گذار و حمایت از تولید می باشد.
علاوه بر این شاخصه ها دکتر محمد پاکدل جزء معدود فرماندارانی است که از همان ابتدای امر خانواده ی خود را در مسجدسلیمان مستقر کرده و در شهر محل خدمت خود زندگی می کند که این مهم موجب افزایش دلگرمی مردم و نیز اشراف کامل به معضلات و مشکلات شهری گشته است.
لذا شایسته است با عنایت به عملکرد بسیار خوب و موفق ایشان در دوسال اخیر ؛استاندار محترم خوزستان که باید به این انتخاب شایسته ی ایشان آفرین گفت با انتخاب دکتر محمد پاکدل به عنوان فرماندار نمونه و برتر استان باعث ایجاد انگیزه ی فعالیت و تلاش برای سایر فرمانداران و مسئولان استان گردد.
مردم شریف و فهیم مسجدسلیمان و فعالان سیاسی و اجتماعی شهر بی صبرانه منتظر اعلام انتخاب ایشان توسط استاندار محترم خوزستان می باشند .