برگزاری سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال درخوزستان

رسانه‌های دیجیتال

مسئول فضای مجازی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان گفت: ۳۸غرفه در اختیار فعالان افزارهای تخصصی، آموزشی و… در سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان خوزستان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بامداد ایران ،  سید شاکر موسوی عصر امروز درباره سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال اظهار کرد: تمام تلاش ما این بود که فضای ایجاد شده در نمایشگاه «رسانه دیجیتال» استان به طور عادلانه در اختیار فعالان در این عرصه قرار بگیرد و بر همین اساس تمام اطلاعیه‌ها و دعوت‌ها پیش از شروع نمایشگاه از طریق رسانه‌های اجتماعی، فضای مجازی و رسانه ملی در اختیار علاقه‌مندان و فعالان در زمینهٔ دیجیتال قرار گرفت.

وی افزود: مشاوره خانواده در حوزه فضای مجازی از جمله خدماتی است که در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در حال ارائه شدن است همچنین ایجاد فرصت برای استارتاپ‌ها و معرفی و ارائه ایده‌های خود در بستری امن و متشکل از نخبگان از دیگر کارهای نمایشگاه دیجیتال استان خوزستان است.

مسئول رسانه‌های دیجیتال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: فضایی که در اختیار علاقه‌مندان این حوزه قرار گرفته کاملاً رایگان است و ما در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به دنبال این هستیم تا بتوانیم نخبگان بیشتری را در حوزه رسانه‌های دیجیتال به خود جذب کنیم و آن‌ها را برای فعالیت تشویق نمائیم.

وی عنوان کرد: ۳۸ غرفه در اختیار فعالان استارتاپ‌، موشن گرافیک، مشاوره فضای مجازی، رسانه‌های دیجیتال، عکاسی، کسب و کارهای نوپا و نرم افزارهای تخصصی و آموزشی در سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان خوزستان قرار گرفت.

مسئول فضای مجازی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان گفت: ۳۸غرفه در اختیار فعالان افزارهای تخصصی، آموزشی و… در سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان خوزستان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بامداد ایران ،  سید شاکر موسوی عصر امروز درباره سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال اظهار کرد: تمام تلاش ما این بود کهفضای ایجاد شده در نمایشگاه «رسانه دیجیتال» استان به طور عادلانه در اختیار فعالان در ای