مدیرکل کمیته امداد خوزستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد خوزستان و مؤسسه خیریه سبیل الخیر خبرداد

سیل زدگان خوزستان

سیل زدگان خوزستان

موصلی از انعقاد تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد خوزستان و مؤسسه خیریه سبیل الخیر (تحت اشراف آیت الله کعبی) جهت حمایت از خانواده های سیل زدگان خوزستان تحت پوشش کمیته امداد خوزستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بامداد ایران، مرتضی موصلی اظهار کرد: در سیل اخیر علاوه بر مصائب و مشکلاتی که به وجود آمد، صحنه های زیبایی چون همبستگی ملی، سخاوتمندی، نوع دوستی و حمایت همه اقشار جامعه به سیل زدگان قابل لمس و مشاهده بود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان با بیان اینکه سیل خوزستان نسبت به استان های دیگر طولانی تر بود افزود: این تفاهم نامه قدمی دیگر از خدمات رسانی به مردم متاثر از سیل اخیر در خوزستان است.

وی با اشاره به اینکه طی نشست ها و جلسات برگزار شده، بر تامین نیازهای اساسی تر سیل زدگان تاکید کرد اذعان داشت: طبق این تفاهم نامه کولر گازی که یکی از مهم ترین نیازهای خانوارها را تامین کردیم که با همکاری مؤسسه سبیل الخیر میان سیل زدگان توزیع می شود.

موصلی اضافه کرد: اولویت تامین نیازهای اساسی به ویژه کولر گازی برای خانواده هایی است که از خدمات کمتری نسبت به سایر خانواده ها برخوردار شدند.

وی با اشاره به اینکه کار شناسایی خانواده هایی که نیازمند کمک بیشتر هستند، بر عهده کمیته امداد استان بود تصریح کرد: منابع مورد نیاز جهت تهیه ۱۲۰ دستگاه کولر گازی پنجره ای برای سیل زدگان توسط آیت الله کعبی تامین شد.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان با بیان اینکه ۱۴۰ خانواده یتیم به همت مؤسسه خیریه سبیل الخیر امام حسین (ع) به صورت نقدی مورد حمایت قرار گرفتند عنوان کرد: با وجود عالمان بزرگ دینی همچون آیت الله کعبی، در حوزه عدالت اجتماعی قدم های مؤثرتری برداشته شده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه فعالیت های فوق در راستای تبعیت از تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر رعایت عدالت اجتماعی با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب است ابراز امیدواری کرد: با انجام این فعالیت ها رضایتمندی مردم استان از عملکرد مجموعه خیرین و کمیته امداد افزایش یابد.

تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد خوزستان و مؤسسه خیریه سبیل الخیر (تحت اشراف آیت الله کعبی) شب گذشته جهت توزیع کالای ضروری و کمک های نقدی به خانواده های نیازمند و متضرر از سیل فروردین ۹۸ منعقد شده است.